Elservice

Service och installation av el är fundamentet i Källströms Elektriska. Vi kan hjälpa dig med allt inom detta område, oavsett storlek.

Kontakt Elservice

Elservice Mariestad 0501-105 65

Mikael Jansson – ”mikael.jansson@fkel.se” 070-310 06 80

Emil Christiansen – ”emil.christiansen@fkel.se” 070-310 42 31

Björn Larsson – ”bjorn.larsson@fkel.se”  070-313 41 24

Theodore Bengtsson – ”theodore.bengtsson@fkel.se”  073-748 34 56

Oskar Trolin – ”oskar.trolin@fkel.se”  070-829 98 67

Patrik Karlsson – ”patrik.karlsson@fkel.se”  070-328 55 56

Simon Rosin – ”simon.rosin@fkel.se” 076-318 08 31

Elservice Skövde/Tibro

Christofer af Kleen – ”christofer.afkleen@fkel.se”  070-310 27 02

Markus Kajerlöv – ”markus.kajerlov@fkel.se”  070-310 07 83

Tobias Olofsson – ”tobias.olofsson@fkel.se”  070-310 13 73

Victor Blomgren – ”victor.blomgren@fkel.se”  070-310 27 83

Calle Schön – ”calle.schon@fkel.se”  076-165 15 60

Jonas Larsen –  ”jonas.larsen@fkel.se” 070-315 28 94

Filip Bender – ”filip.bender@fkel.se” 072-317 12 02

Simon Emanuelsson – ”simon.emanuelsson@fkel.se”  076-133 41 81

Åke Jonsson – ”ake.jonsson@fkel.se”  073-501 70 73